HAKKIMIZDA

Kurumsal

İstanbul'un Kartal olmak üzere çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri projesi, plaza inşaatını hayata geçiren Aygünler İnşşat & Hafriyat'ın temelleri 1964 yılında atıldı. 
Kuruluşundan bugüne, binlerce insanın yaşamına değer katan Aygünler İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. Aygünler İnşaat bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, kaliteden ödün vermeyen firmamız tüm projlerinde 1. Sınıf malzeme kullanmış geçmişten geleceğe uzanan modern projeler üretmiştir. Yatırımcılar için,  her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, kalite güven kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firmayız.
Aygünler İnşaat yurtiçinde  doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. 
Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir,kaliteli ve garantili yatırım kanalı olmayı hedef biliyoruz. 50 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza attık.

Firmamız 1985 Yılından itibaren Hafriyat alanında da hizmet vermeye başlamış ve İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin farklı şehirlerinde kendi araç filosu ile yüzlerce hafriyat almıştır.

 

Biz Sizi Arayalım